• Figurki do postawienia Dźwig
  • Figurki do postawienia Koparka
  • Figurki do postawienia Miniładowarka
  • Figurki do postawienia Wywrotka
  • Figurki do postawienia Pojazdy Budowlane
  • Figurki do postawienia Betoniarka
  • Figurki do postawienia Walec

Figurki do postawienia Pojazdy Budowlane

20,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni:

Figurki z autkami budowlanymi to idealna dekoracja stołu na urodziny małego miłośnika koparek, betoniarek i dźwigów! Każdy pojazd wykonany został z dbałością o detale – to nie tylko ozdoba, ale i wyjątkowy element tematycznego przyjęcia, który ucieszy każde dziecko.

Dlaczego warto wybrać nasze dekoracje budowlane?

Tematyczna radość dla najmłodszych – Roczek z motywem budowy to hit wśród maluchów! Dzięki tym figurkom stworzysz spójną dekorację stołu, która zachwyci nie tylko solenizanta, ale i wszystkich gości. Autka budowlane dodają charakteru i podkreślają motyw przewodni imprezy.

Wiele wzorów do wyboru – W zestawie (lub do wyboru) znajdziesz aż 10 różnych pojazdów: Betoniarka, Koparka, Wywrotka, Spychacz, Dźwig samojezdny, Wózek widłowy, Koparka płaska, Miniładowarka, Dźwig, Walec. Możesz dopasować dekorację do ulubionych maszyn dziecka lub stworzyć z nich efektowną całość.

Trwałe i efektowne wykonanie – Dekoracje wykonane są z transparentnej plexi 3 mm lub sklejki 3 mm. Nadruk UV gwarantuje intensywne kolory i wysoką jakość druku, odporną na dotyk i światło. To dekoracje, które zachowają swój urok na długo po zakończeniu przyjęcia.

Gotowe do postawienia – Figurki są sztywne, wytrzymałe i stabilne – świetnie sprawdzają się jako ozdoby na stole głównym, słodkim stole czy przy miejscu solenizanta. Można je ustawić samodzielnie lub połączyć z innymi dekoracjami z tej samej kolekcji.

Idealna dekoracja na Roczek

Autka budowlane są nie tylko ozdobą – po przyjęciu mogą stać się pamiątką z pierwszych urodzin, a nawet elementem dekoracji dziecięcego pokoju. Sprawdzą się również jako rekwizyt do zdjęć lub prezent dla małego fana pojazdów.

Specyfikacja:

Technologia: nadruk UV

Materiał: plexi transparentna 3 mm lub sklejka 3 mm

Szerokość: około 19 cm

Wzory: Betoniarka, Koparka, Wywrotka, Spychacz, Dźwig samojezdny, Wózek Widłowy, Koparka Płaska, Miniładowarka, Dźwig, Walec

{termin_roczek}

Dostosowywanie produktu

Wzory figurek: (Pole wymagane)
Uwagi:

  Polityka bezpieczeństwa

Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji!

  Zasady dostawy

Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie.

  Zasady zwrotu

Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu towarów personalnych.

  Zdjęcia

Ukazane zdjęcia są poglądowe. W zależności od dostawy półproduktów wymiary mogą się nieznacznie różnić od tych ze zdjęć. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wymiarami w opisie produktu.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Ostatnio przeglądane

Ładowanie...