Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Tablica na Donaty

350,00 zł
Brutto

Wyjątkowa tablica na Donaty - wykonana z wysokiej jakości sklejki z drzew liściastych o grubości 18 mm, oraz wycinanym laserowo napisem. 

Wymiary 12:
Szerokość - 42,5 cm
Wysokość - 64 cm

Wymiary 24:
Szerokość - 54 cm
Wysokość - 88 cm

Towar wysyłamy w terminie 14 dni roboczych.

Kolor na zdjęciach to dąb rustykalny. Sztaluga nie należy do zestawu. Posiadamy 4 wzory czcionek na tablice. 

W przypadku większej ilości zamówień czas realizacji może ulec zmianie.

Kolor
Rozmiar
Ilość

  • Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji! Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji!
  • Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie. Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie.
  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu. Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu.

Produkty Powiązane

(Istnieje 16 innych produktów w tej kategorii)