Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Table Plan - Plan Stołów grawerowany

100,00 zł
Brutto

Wyjątkowa tablica Table Plan grawerowana, wykonana z wysokiej jakości sklejki o grubości 6,5 mm. Pamiętaj, że to właśnie te niepozorne detale tworzą niezapomniane wspomnienia, które odpowiednio uchwycone przez fotografa będą Wam towarzyszyć przez całe życie.

Wymiary duża:
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 60 cm

Wymiary średnia:
Szerokość: 70 cm
Wysokość: 50 cm

Wymiary mała:
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 40 cm

Na zdjęciu tablica 100 x 60 cm kolor naturalne drewno.  

Sztaluga nie należy do zestawu.

Listę z listą gości prosimy o wysłanie na maila. 

Zmiany motywu, czcionki oraz tekstu są dodatkowo płatne. Prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt mailowy.

Towar wysyłamy w terminie do 10 dni roboczych od zaakceptowania projektu.

W przypadku większej ilości zamówień czas realizacji może ulec zmianie.

Wielkość
Wzór
Ilość

  • Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji! Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji!
  • Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie. Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie.
  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu. Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu.

Produkty Powiązane

(Istnieje 16 innych produktów w tej kategorii)