Drewniana Miłość – czyli drewniane dekoracje na Walentynki

Walentynki to święto biorące nazwę od św. Walentego – patrona zakochanych. Co ciekawe w Polsce święto to zyskało popularność dopiero w latach 90. XX wieku. Od tego czasu zakochani prześcigają się w dekoracjach i innych elementach mających podkreślić ich miłość do drugiej połówki.
A oferta dekoracji walentynkowych jest ogromna. Dlatego chcieliśmy zaprezentować Państwu troszkę inne spojrzenie na ten temat i pokazać, że dekoracje na walentynki nie muszą być krzykliwe, ociekające czerwienią aby się wyróżniać. Drewniane dekoracje na Walentynki to elementy ponadczasowe, mogące posłużyć do dekorowania domu nie tylko w okresie święta, ale również na co dzień.

Pierwszą z naszych propozycji są podkładki pod kubek z miłosnymi wzorami. Pięknie podkreślą miłosny klimat, akcentując delikatną stronę relacji między zakochanymi.

Walentynkowe drewniane podkładki pod kubek

Innym równie ciekawym pomysłem są breloczki w kształcie puzzli. Dekoracja ta w pełni personalna może towarzyszyć Państwu przez cały rok i wywoływać uśmiech na twarzy za każdym razem kiedy będziecie używać kluczy. Na puzzlach zmieszczą się imiona oraz data.

Walentynkowe drewniane breloczki

Cytując Angelę Carter „Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.” Każda zakochana para ma ich dziesiątki jeśli nie setki. Dlatego pragniemy zaproponować Państwu produkty, umożliwiające ich użycie.

Album fotograficzny z personalizacją w postaci imion to idealna dekoracja do umieszczenia w niej Państwa historii miłosnej. Jesteśmy pewni, że każda z nich jest unikatowa i piękna.

Inną dekoracją do zdjęć jest ramka z dowolnym cytatem w formie magnesu. Dzięki czemu możecie Państwo użyć ulubionych zdjęć i podkreślić ich znaczenie dla Waszej relacji.

Walentynkowa, drewniana ramka na zdjęcia

Inną formą ramki na zdjęcie jest obraz z wyznaniami miłości. Idealnie pozwoli udekorować pomieszczenia, a przy okazji będzie przypominać co jest najważniejsze w czasie codziennych obowiązków.

Walentynkowy obraz kocham Cię, za

Przygotowaliśmy również pudełko na zdjęcia. Wiemy, że nie wszyscy preferują przetrzymywanie zdjęć w albumach. Dlatego też powstała Walentynkowa szkatułka. Świetnie spisze się zarówno w formie prezentu jak i pudełka wspomnień.

Walentynkowa szkatułka na zdjęcia

Kolejną naszą propozycją są personalne obrazy w dwóch rozmiarach. Dekoracje te dzięki swojej nietuzinkowej oprawie będą stanowić piękną ozdobę, nie tylko w okresie Walentynek.

Walentynkowy obraz miłosny
Walentynkowy obraz pary

Wracając do magnesów. Jeśli nie ramka to może magnes z kwiatkami. Kilka tekstów i wzorów do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ostatnią propozycją są serduszka z napisem Kocham Cię w ośmiu językach. Bo miłość jest wszędzie!

Wszystkie dekoracje znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Niech ten dzień będzie pełen miłości!

A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.