Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Tablica Better Together

50,00 zł
Brutto

Wyjątkowa tablica "Better Together" wykonany z wysokiej jakości sklejki z drzew liściastych o grubości 3,5mm.

Pamiętaj, że to właśnie te niepozorne detale tworzą niezapomniane wspomnienia, które odpowiednio uchwycone przez fotografa będą Wam towarzyszyć przez całe życie! 

Wymiary:

Szerokość: 52 cm

Wysokość: 11 cm

Dostępny w kolorach: mahoń, jasny dąb oraz dąb rustykalny.

Kolor na zdjęciach to dąb rustykalny.

Przy zakupie dwóch tablic rejestracyjnych można wybrać dowolne hasła z naszego asortymentu. Przy zamówieniu w polach uwagi należy wpisać hasła jakie mają się znaleźć na zamówionych tablicach rejestracyjnych. 

Towar wysyłamy w terminie do 10 dni roboczych, nie jest w to wliczony czas dostarczenia paczki przez przewoźnika. 

W przypadku większej ilości zamówień czas realizacji może ulec zmianie.

*tablice rejestracyjne "naklejane" należy zamocować we własnym zakresie

Kolor
Pakiet
Zastosowanie
Ilość

  • Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji! Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji!
  • Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie. Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie.
  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu. Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu.

Produkty Powiązane

(Istnieje 16 innych produktów w tej kategorii)