Wielkanocne etykiety

Święta w drewnie wyryte – czyli drewniane ozdoby na Wielkanoc 2020

Wielkanoc to szczególny czas. Czas, w którym wszyscy powinniśmy pogłębiać więzy rodzinne w gronie najbliższych. Niestety początek roku 2020 to skomplikowany czas zarówno w Polsce jak i na świecie. Ze względu na panującą epidemię nie mamy co liczyć na spotkania w wielkim rodzinnym gronie. Ale czy to powód aby rezygnować z organizacji Świąt Wielkanocnych? Stanowczo odpowiadamy – Organizujemy! Potrzebna nam jest ta namiastka normalności.

Warto zacząć od dekoracji naszego domu. Do tego celu idealnie nadają się nasze przestrzenne jajka. Dostępne są one w kilku wzorach.

Warto również ozdobić drzwi domu. Pamiętajmy, że to właśnie one są tym co widzimy pierwsze wracając do domu i tym co widzimy jako ostatnie z niego wychodząc. Warto zadbać i tam o świąteczny nastrój. Do wyboru ozdoba w formie łapacza snów jak i grawerowanego jajka. Co może kojarzyć się bardziej z Wielkanocą niż pastelowe kolory?

Święta Wielkanocne to nadal święta rodzinne. Dlatego też niezależnie czy w dużym czy małym gronie warto zaopatrzyć się w winietki z wielkanocnym wzorem. Do wyboru mamy kolorowe winietki ze wstążkami, winietki grawerowane, w kształcie zajączków czy w formie plastrów drewna. Możliwości jest wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. Tak samo jak i swoje miejsce przy stole.

Winietki grawerowane z imionami

Podczas śniadania w Niedzielę Wielkanocną warto użyć ringów do serwetek. Wielkanocny wzór na pewno doda uroku. Wystarczy tak niewiele aby stół stał się niepowtarzalny. Do wyboru mamy dwa wzory. Pierwszy z króliczymi uszami, a drugi z małymi królikami. Obiecujemy, na pewno będą pasować do jajek, białej kiełbasy i innych przysmaków przygotowanych na Święta Wielkanocne.

Na resztę Świąt Wielkanocnych warto zaopatrzyć się w zestaw podkładek pod kubek. Wzorów jest kilka – każdy znajdzie coś dla siebie. Od okrągłych podkładek z hasłami, poprzez takie z grawerem różnych królików na podkładkach z uszami kończąc. Co może być lepsze od kubka gorącej kawy, herbaty a może nawet czekolady w otoczeniu bliskich?

Mamy również ofertę dla dzieci, które po raz pierwszy obchodzą Święta Wielkanocne. Jajka i zajączki z tekstem Moje pierwsze Alleluja i imieniem dziecka. Niezapomniana pamiątka na całe życie. Pozwólmy im cieszyć się to chwilą. Niech nie ominie ich w życiu nic co ważne. Rodzinne Święta Wielkiej Nocy na pewno należą do takich chwil.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje podobają Wam się. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.planneo.pl. Link do dekoracji na Święta Wielkanocne jest tutaj.

Mimo niesprzyjających warunków pragniemy złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia: Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa!

A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.