Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Drewniane grawerowane zaproszenia ślubne

Zaproszenie wzór Liście

10,00 zł
Brutto

Wyjątkowa zaproszenie ślubne - wykonana z wysokiej jakości sklejki z drzew liściastych o grubości 3 mm. 

Cena dotyczy 1 sztuki.

Wymiary zaproszenia:
Wysokość - 21 cm
Szerokość - 10 cm

Wymiary RSVP:
Wysokość - 11 cm
Szerokość - 9 cm

Kolor na zdjęciach to naturalne drewno.

Listę gości z odmienionymi nazwiskami prosimy o wysłanie na adres mailowy. 

Prosimy aby lista zawierała dane w formie jaką chcą Państwo na aby była ona na zaproszeniach (małe, duże litery). Przesłany tekst jest umieszczany na produkcie w przesłanej formie bez weryfikacji.

Przed realizacją przygotowujemy projekt poglądowy. 

Jeżeli wprowadzą Państwo zmiany w tekście lub układzie, jest to traktowane jako projekt indywidualny dodatkowo płatny. 

Zestaw nie zawiera koperty oraz podziękowania formie magnesu widocznego na wybranych zdjęciach. Zaproszenia pasują do standardowych kopert o wymiarze DL.

Towar wysyłamy w terminie 10-14 dni roboczych dla wysyłki standardowej lub w terminie 2-9 dni roboczych dla wysyłki ekspresowej. Przy wyborze wysyłki ekspresowej istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu po wcześniejszym kontakcie. Do podanego czasu należy doliczyć dodatkowy czas dla przewoźnika na dostarczenie przesyłki. Przy zamówieniach wieloproduktowych liczy się najdłuższy z czasów.

Zestaw
Ilość

  • Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji! Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji!
  • Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie. Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie.
  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu. Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu.
  • Ukazane zdjęcia są poglądowe. W zależności od dostawy półproduktów wymiary mogą się nieznacznie różnić od tych ze zdjęć. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wymiarami w opisie produktu. Ukazane zdjęcia są poglądowe. W zależności od dostawy półproduktów wymiary mogą się nieznacznie różnić od tych ze zdjęć. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wymiarami w opisie produktu.

W tej chwili brak recenzji klientów.

Produkty Powiązane

(Istnieje 5 innych produktów w tej kategorii)