Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Zaproszenie wzór Wiązanka

9,00 zł
Brutto

Wyjątkowa zaproszenie ślubne - wykonana z wysokiej jakości sklejki z drzew liściastych o grubości 3 mm. 

Cena dotyczy 1 sztuki.

Wymiary zaproszenia:
Wysokość - 21 cm
Szerokość - 10 cm

Wymiary RSVP:
Wysokość - 11 cm
Szerokość - 9 cm

Kolor na zdjęciach to naturalne drewno.

Czas realizacji ustalamy indywidualnie w zależności od liczby zaproszeń.

Listę gości z odmienionymi nazwiskami prosimy o wysłanie na adres mailowy. 

Prosimy aby lista była w formie jaką chcą Państwo na zaproszeniach (małe, duże litery), my nie poprawiamy waszych list gości wykonujemy je w takiej formie jakiej zostaną Nam przesłane.

Przed realizacją przygotowujemy projekt poglądowy. 

Jeżeli wprowadzą Państwo zmiany w tekście lub układzie, jest to traktowane jako projekt indywidualny dodatkowo płatny. 

W przypadku większej ilości zamówień czas realizacji może ulec zmianie. 

Zestaw nie zawiera koperty. Zaproszenia pasują do standardowych kopert o wymiarze DL. 

Zestaw
Ilość

  • Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji! Pamiętaj! Wszystkie dane jakie podajesz w formularzu zamówienia posłużą jedynie do jego realizacji!
  • Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie. Towar wysyłamy w czasie opisanym przy poszczególnych produktach. Liczony on jest od momentu zatwierdzenia projektu i zaksięgowania wpłaty. Sam transport nie powinien przekroczyć 48h. Dla niestandardowych zamówień czas ustalamy indywidualnie.
  • Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu. Wszystkie nasze produkty są wykonywane specjalnie na zamówienie dlatego zgodnie z ustawą o prawach konsumenta nie ma możliwości dokonania zwrotu.

Produkty Powiązane

(Istnieje 5 innych produktów w tej kategorii)